Emil Orlik - U řeky

Litografie, 26x38 cm. Signováno vpravo dole tužkou Orlík Emil Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1870 – 1932
Narodil se v Praze. Stylem patří do tzv. Vídeňské secese, známý portrétista, vyučoval na berlínské Mistrovské škole grafiky a knižních řemesel. Používal různé techniky i litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

76722. U řeky
Dražba ukončena:12.05.2022 21:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč