Emil Orlik - Rutta Tutta

Litografie, 31x41 cm. Signováno vpravo dole v tisku E. Orlik 1901. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1870 – 1932
Narodil se v Praze. Stylem patří do tzv. Vídeňské secese, známý portrétista, vyučoval na berlínské Mistrovské škole grafiky a knižních řemesel. Používal různé techniky i litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

94487. Rutta Tutta
Dražba ukončena:07.05.2023 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč