Emil Orlik - Pes

Detail položky

Detail položky

Lept, 24x19 cm. Signováno tužkou vpravo dole Orlik. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 44 cm

 

o autorovi: 1870 – 1932
Narodil se v Praze. Stylem patří do tzv. Vídeňské secese, známý portrétista, vyučoval na berlínské Mistrovské škole grafiky a knižních řemesel. Používal různé techniky i litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

153487. Pes
Zbývá:7 dnů, 23 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci