Emil Orlik - Max Slevogt portrait

Suchá jehla, 10x9 cm. Signováno vpravo dole Orlik. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1870 – 1932
Narodil se v Praze. Stylem patří do tzv. Vídeňské secese, známý portrétista, vyučoval na berlínské Mistrovské škole grafiky a knižních řemesel. Používal různé techniky i litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

37185. Max Slevogt portrait
Dražba ukončena:13.11.2019 19:47:33
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč