Emil Orlik - Kytička

Litografie, 13x18 cm, signováno vpravo dole Orlik 30, rám, zaskleno.

o autorovi: 1870 – 1932
Narodil se v Praze. Stylem patří do tzv. Vídeňské secese, známý portrétista, vyučoval na berlínské Mistrovské škole grafiky a knižních řemesel. Používal různé techniky i litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

12137. Kytička
Dražba ukončena:29.06.2017 22:22:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 29.06.2017 22:17:15 2392