Emil Orlik - Kytice ve váze

Olej na kartonu, 38x60 cm. Signováno vpravo dole Orlik. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1870 – 1932
Narodil se v Praze. Stylem patří do tzv. Vídeňské secese, známý portrétista, vyučoval na berlínské Mistrovské škole grafiky a knižních řemesel. Používal různé techniky i litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
83860. Kytice ve váze
Dražba ukončena:28.09.2022 22:49:05
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč