Emil Orlik - Kytice ve džbánu

Kresba tužkou, 26x18cm. Signováno vpravo dole tužkou Orlík. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1870 – 1932
Narodil se v Praze. Stylem patří do tzv. Vídeňské secese, známý portrétista, vyučoval na berlínské Mistrovské škole grafiky a knižních řemesel. Používal různé techniky i litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

40528. Kytice ve džbánu
Dražba ukončena:12.02.2020 20:18:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč