Emil Orlik - Konvolut 8 grafických listů

Nejdelší strana: 47 cm

Suchá jehla, lept, litografie. Od  33x25  do 17x13 cm. Všechny signovány Orlik nebo Emil Orlik. Volné listy.

o autorovi: 1870 – 1932
Narodil se v Praze. Stylem patří do tzv. Vídeňské secese, známý portrétista, vyučoval na berlínské Mistrovské škole grafiky a knižních řemesel. Používal různé techniky i litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

121327. Konvolut 8 grafických listů
Dražba ukončena:28.08.2024 22:16:25
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč