Emil Orlik - Ensemble Gastspiel von Mitgliedern des Deutschen Theater zu Berlin

Litografie, 21x14 cm. Plakát, signováno vpravo dole E. Orlik, 1899. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1870 – 1932
Narodil se v Praze. Stylem patří do tzv. Vídeňské secese, známý portrétista, vyučoval na berlínské Mistrovské škole grafiky a knižních řemesel. Používal různé techniky i litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

34662. Ensemble Gastspiel von Mitgliedern des Deutschen Theater zu Berlin
Dražba ukončena:19.09.2019 20:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč