Emil Orlik - Edinburgský hrad

Litografie, 12x21 cm. Signováno vpravo dole Orlík. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1870 – 1932
Narodil se v Praze. Stylem patří do tzv. Vídeňské secese, známý portrétista, vyučoval na berlínské Mistrovské škole grafiky a knižních řemesel. Používal různé techniky i litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

101000. Edinburgský hrad
Dražba ukončena:27.08.2023 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč