Emil Orlik - Chasidští židé

Litografie, 14x10 cm. Signováno tužkou vpravo dole Orlik. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1870 – 1932
Narodil se v Praze. Stylem patří do tzv. Vídeňské secese, známý portrétista, vyučoval na berlínské Mistrovské škole grafiky a knižních řemesel. Používal různé techniky i litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

doporučujeme
153874. Chasidští židé
Zbývá:3 dnů, 14 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:01:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč limit (26.01.2026 13:05:31) 2410
1 000 Kč 25.01.2026 21:34:28 10207