Emil Orlik - Akt ženy

Suchá jehla, 45x24 cm. Signováno tužkou vpravo dole Orlík. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1870 – 1932
Narodil se v Praze. Stylem patří do tzv. Vídeňské secese, známý portrétista, vyučoval na berlínské Mistrovské škole grafiky a knižních řemesel. Používal různé techniky i litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

81985. Akt ženy
Dražba ukončena:17.08.2022 22:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč