Emil Kotrba

41512. Soubor 4 grafických listů

popis: Litografie, od 31x41 do 24x19 cm. Signovány vpravo dole Emil Kotrba 1941-1957. 2x pasparta, 2x volný list.

o autorovi: Narodil se 22. února 1912 ve Znojmě a zemřel 21. února 1983 v Praze. Byl český akademický malíř a grafik, v 60. – 70. letech světově proslulý malíř koní a žen. Je pohřben na hřbitově v Praze-Dejvicích U Matěje. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. T.F. Šimona v letech 1931-1937.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

dražba ukončena: 11.03.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 10.03.2020 23:18:53 582