Emil Kotrba

64242. Naděje

popis: Litografie, 29x21 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Emil Kotrba 1963. Číslováno 21/70. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se 22. února 1912 ve Znojmě a zemřel 21. února 1983 v Praze. Byl český akademický malíř a grafik, v 60. – 70. letech světově proslulý malíř koní a žen. Je pohřben na hřbitově v Praze-Dejvicích U Matěje. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. T.F. Šimona v letech 1931-1937.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

dražba ukončena: 15.09.2021 20:36:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 29.08.2021 20:33:17 9043