Emil Hradil

304447. Před branou

popis: Olej na plátně, 52x85 cm. Signováno vpravo dole Hradil Emil. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 14.04.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 14.04.2020 19:40:27 2663