Emil Filla - Zátiší s podnosem, sklenicí, dýmkou a hrozny

Lept, 9x11 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 000 Kč

10151. Zátiší s podnosem, sklenicí, dýmkou a hrozny
Dražba ukončena:27.04.2017 19:54:54
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč