Emil Filla - Zátiší s humrem

Nejdelší strana: 57 cm

Ofset, 46x38 cm. Signováno vlevo dole v tisku Emil Filla 27. Rámováno.

o autorovi: 1882 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 000 Kč

88624. Zátiší s humrem
Dražba ukončena:22.01.2023 20:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč