Emil Filla - Koně

Lept 21/30, 44x32 cm, signováno vpravo dole tužkou Emil Filla, monogramováno v tisku EF 37, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír především ve spodní části poškozen.

o autorovi: 1882 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 000 Kč

17058. Koně
Dražba ukončena:28.02.2018 22:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč