Emil Filla - Boj s drakem

Lept, 19x15 cm. Signováno vpravo dole tužkou ne rukou autora. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 000 Kč

50206. Boj s drakem
Dražba ukončena:14.10.2020 19:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč