Emil Filla - Bez názvu

Dřevoryt, 17x13 cm, signováno vpravo dole Emil Filla, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 000 Kč

8851. Bez názvu
Dražba ukončena:30.03.2017 18:25:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč