Emil Fejk

22843. V Týnském chrámu

popis: Olej na kartonu, 35x26 cm. Signováno vlevo dole E. Fejk 40. R8m.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

dražba ukončena: 27.09.2018 22:28:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 27.09.2018 20:59:55 1252
500 Kč 18.08.2018 20:03:29 604