Emil Fejk - V Týnském chrámu

Olej na kartonu, 35x26 cm. Signováno vlevo dole E. Fejk 40. R8m.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

22843. V Týnském chrámu
Dražba ukončena:27.09.2018 22:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 27.09.2018 20:59:55 1252
500 Kč 18.08.2018 20:03:29 604