Emil Fejk - Rotunda ve staré Praze

Olej na plátně, 65x50 cm. Signováno vlevo dole E. Fejk. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

32725. Rotunda ve staré Praze
Dražba ukončena:30.05.2019 21:45:14
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 500 Kč