Emil Fejk - Na mši

Olej na kartonu, 25x19 cm. Signováno vpravo dole E. Fejk. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 33 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

101259. Na mši
Dražba ukončena:03.09.2023 21:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč