Emil Fejk

303057. Město v dáli

popis: Olej na kartonu, 51x70 cm.Signováno vlevo dole Fejk. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

dražba ukončena: 05.01.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč