Emil Artur Pitterman-Longen - Slunečnice

Olej na kartonu, 67x50 cm. Signováno vpravo nahoře E.A. Longen 35. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1855 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 890 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
83765. Slunečnice
Dražba ukončena:28.09.2022 21:10:11
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč