Emil Artur Pitterman-Longen - Rušná ulice

Kombinovaná technika, 59x33 cm Signováno vpravo dole Pittermann 1916. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1855 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 890 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
77519. Rušná ulice
Dražba ukončena:26.05.2022 23:11:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč