Emil Artur Pitterman-Longen - Portrét muže

Akvarel na papíře, 66x50 cm. Signováno vpravo nahoře E. A. Longen 35. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1855 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 890 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
89691. Portrét muže
Dražba ukončena:22.02.2023 22:53:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč