Emil Artur Pitterman-Longen - Podzimní park

Kombinovaná technika, 36x26 cm. Signováno vpravo dole E.A. Pittermann. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1855 - 1936
Narodil se v Pardubicích. Studoval pražskou AVU u prof. Thieleho. Studijní cesty podnikl do Itálie a Paříže. Je označován jako malíř moderních směrů podle francouzské tradice. Byl členem umělecké skupiny Osma. Kromě malířství hrál i divadlo a je také autorem několika literárních děl.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 890 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
78867. Podzimní park
Dražba ukončena:29.06.2022 21:00:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč