Emil Artur Pitterman-Longen - Na mořském pobřeží

Olej na plátně, 34x60 cm. Signováno vlevo dole E.Pittermann 1912. Rámováno.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1855 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 890 000 Kč.

posouzeno znalcem
154151. Na mořském pobřeží
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:50:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč