Emil Artur Pitterman-Longen - Břízy

Olej na kartonu, 49x55 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Vzadu přípis ověření pravosti PhDr. Michaela Zachaře.

o autorovi: 1855 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 890 000 Kč.

65131. Břízy
Dražba ukončena:30.09.2021 21:17:35
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč