Emil Artur Pitterman-Longen - Zátiší s hruškami a jablky

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 28x27 cm. signováno vlevo nahoře E.A. Longen. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

 

o autorovi: 1855 - 1936
Dramatik, herec, spisovatel a a malíř. Studoval malířství na AVU u F. Thieleho, pro nekázeň byl vyloučen. Podílel se na vytvoření malířské skupiny Osma. Jako malíř inklinoval zprvu k post-impresionismu a expresionismu, později byl ovlivněn kubismem a sociálními motivy. Kromě obrazů tvořil kresby, ilustrace a karikatury. Studijní cesty podnikl do Itálie a Paříže.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 890 000 Kč.

vydraženo
31267. Zátiší s hruškami a jablky
Dražba ukončena:25.04.2019 20:41:46
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
14 000 Kč 25.04.2019 20:36:46 4807
13 000 Kč limit (25.04.2019 20:32:25) 2939
13 000 Kč 25.04.2019 20:32:26 4807
12 000 Kč limit (25.04.2019 20:29:39) 2939
11 000 Kč 25.04.2019 6:44:21 4616
10 000 Kč limit (25.04.2019 6:44:14) 121
9 500 Kč 25.04.2019 6:44:15 4616
9 000 Kč limit (25.04.2019 6:44:05) 121
8 500 Kč 25.04.2019 6:44:06 4616
8 000 Kč limit (25.04.2019 6:43:58) 121
7 500 Kč 25.04.2019 6:43:59 4616
7 000 Kč limit (25.04.2019 6:43:53) 121
6 500 Kč limit (25.04.2019 6:43:52) 4616
4 100 Kč limit (22.04.2019 14:38:00) 121
4 000 Kč limit (22.04.2019 14:37:59) 3488
2 500 Kč limit (15.04.2019 21:29:44) 121
2 400 Kč 15.04.2019 21:29:45 817
2 300 Kč limit (13.04.2019 20:14:50) 121
2 200 Kč 13.04.2019 20:14:51 3361
2 100 Kč limit (08.04.2019 19:55:59) 121
2 000 Kč 08.04.2019 19:56:00 1331
1 900 Kč limit (06.04.2019 9:09:33) 121
1 800 Kč 06.04.2019 0:22:25 3361
1 700 Kč 05.04.2019 17:24:56 2216
1 600 Kč 05.04.2019 15:33:09 318
1 500 Kč 05.04.2019 15:16:37 831