Emanuel Neumann - Cesta krajinou

Olej na plátně, 33x53 cm. Signováno vpravo dole Emi.Neuman. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1873 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

300779. Cesta krajinou
Dražba ukončena:13.09.2019 20:18:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč