Emanuel Neumann - Břízy u potoka

Olej na plátně, 31x47 cm, signováno vprvo dole Emi. Neumann, rám.

1873, Kosmonosy - 1932, Praha
Žák AVU (1889-1890).

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

5270. Břízy u potoka
Dražba ukončena:28.09.2016 19:08:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč