Emanuel Ranný - Válkovo stavení

Suchá jehla, 22x26 cm, signováno vpravo dole E. Ranný 1975. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1943
Grafik. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně. Věnuje se grafické tvorbě, zejména technikou suché jehly a barevné litografie. Námětem jsou nejčastěji krajina Českomoravské vysočiny a také Dalmácie, Ilustroval básnické dílo Jana Skácela. Člen Sdružení Q a SČUG Hollar, jeho dílo je zastoupeno v mnoha českých i zahraničních galeriích.

31978. Válkovo stavení
Dražba ukončena:16.05.2019 21:20:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 16.05.2019 21:15:07 2392