Emanuel Ranný - V kostele

Kombinovaná technika, 36x27 cm. Signováno vpravo dole E. Ranný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1943
Grafik. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně. Věnuje se grafické tvorbě, zejména technikou suché jehly a barevné litografie. Námětem jsou nejčastěji krajina Českomoravské vysočiny a také Dalmácie, Ilustroval básnické dílo Jana Skácela. Člen Sdružení Q a SČUG Hollar, jeho dílo je zastoupeno v mnoha českých i zahraničních galeriích.

304888. V kostele
Dražba ukončena:21.05.2020 20:21:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč