Emanuel Ranný - Soubor 4 leptů: Ilustrace ke knize Ivan Diviš - Verše starého muže

Lepty, 28x24 cm. Nesignovány. Volné listy.

o autorovi: 1943
Grafik. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně. Věnuje se grafické tvorbě, zejména technikou suché jehly a barevné litografie. Námětem jsou nejčastěji krajina Českomoravské vysočiny a také Dalmácie, Ilustroval básnické dílo Jana Skácela. Člen Sdružení Q a SČUG Hollar, jeho dílo je zastoupeno v mnoha českých i zahraničních galeriích.

52606. Soubor 4 leptů: Ilustrace ke knize Ivan Diviš - Verše starého muže
Dražba ukončena:12.11.2020 22:35:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč