Emanuel Ranný - Soubor 3 prací

Suchá jehla, 53x50 cm. Signovány vpravo dole Emanuel Ranný. 2x paspartováno, 1x rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1943
Grafik. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně. Věnuje se grafické tvorbě, zejména technikou suché jehly a barevné litografie. Námětem jsou nejčastěji krajina Českomoravské vysočiny a také Dalmácie, Ilustroval básnické dílo Jana Skácela. Člen Sdružení Q a SČUG Hollar, jeho dílo je zastoupeno v mnoha českých i zahraničních galeriích.

40567. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:12.02.2020 21:41:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč