Emanuel Ranný - Konvolut 4 grafických listů

Litografie, 64x48 cm do 54x42 cm. Všechny signovány tužkou. 3x rám, sklo. 1x pasparta, rám.

Pozn.: 1x sklo prasklé.

o autorovi: 1943
Grafik. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně. Věnuje se grafické tvorbě, zejména technikou suché jehly a barevné litografie. Námětem jsou nejčastěji krajina Českomoravské vysočiny a také Dalmácie, Ilustroval básnické dílo Jana Skácela. Člen Sdružení Q a SČUG Hollar, jeho dílo je zastoupeno v mnoha českých i zahraničních galeriích.

63008. Konvolut 4 grafických listů
Dražba ukončena:12.08.2021 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč