Emanuel Ranný - Konvolut 3 grafických listů

Litografie, od 70x64 cm do 57x40 cm. Všechny signovány. 1x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo, 1x rám, pasparta.

o autorovi: 1943
Grafik. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně. Věnuje se grafické tvorbě, zejména technikou suché jehly a barevné litografie. Námětem jsou nejčastěji krajina Českomoravské vysočiny a také Dalmácie, Ilustroval básnické dílo Jana Skácela. Člen Sdružení Q a SČUG Hollar, jeho dílo je zastoupeno v mnoha českých i zahraničních galeriích.

63037. Konvolut 3 grafických listů
Dražba ukončena:12.08.2021 21:25:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč