Emanuel Rajský-Smolík - Podél cesty

Olej na kartonu, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Em. Smolík. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1888 – 1953
Krajinář, žák Ferdinanda Engelmüllera. Podnikl studijní cesty po Německu, Francii, Itálii a Jugoslávii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000

63758. Podél cesty
Dražba ukončena:26.08.2021 22:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč