Emanuel Rajský-Smolík - Krajina s borovicemi v řezaném rámu

Olej na kartonu, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Em. Smolík. Rámováno.

Nejdelší strana: 117 cm

o autorovi: 1888 – 1953
Krajinář, žák Ferdinanda Engelmüllera. Podnikl studijní cesty po Německu, Francii, Itálii a Jugoslávii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000

vydraženo velký formát
111811. Krajina s borovicemi v řezaném rámu
Dražba ukončena:11.02.2024 20:55:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč