Emanuel Pryl - Paul Robeson

Olej na plátně, 55x39 cm. Signováno vpravo nahoře E. Pryl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1980
Malíř, grafik, scénograf.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

71616. Paul Robeson
Dražba ukončena:26.01.2022 22:22:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč