Olej na plátně, 55x39 cm. Signováno vpravo nahoře E. Pryl. Rámováno.
o autorovi: 1896 - 1980
Malíř, grafik, scénograf.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.