Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Em. Neumann. Rámováno.
Nejdelší strana: 62 cm
o autorovi: 1873 - 1932
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč