Emanuel Neumann - Snopy

Olej na plátně, 45x68 cm, signováno vpravo dole, rám.

1388. Snopy
Dražba ukončena:24.09.2014 20:57:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč