Emanuel Neumann - Lesnatá a kamenitá krajina pod štíty hor

Olej na plátně, 18,5x30,5 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Rám, malba mírně poškozeny.

829. Lesnatá a kamenitá krajina pod štíty hor
Dražba ukončena:27.11.2013 19:32:44
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:800 Kč