Emanuel Knížek - Podvečer u rybníka

Olej na překližce, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Em. Knížek. Rámováno.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1889, Praha - 1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

116295. Podvečer u rybníka
Dražba ukončena:19.05.2024 21:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč