Emanuel Knížek - Podobizna plavovlasé dámy

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo nahoře Em. Knížek 1948. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1889, Praha - 1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

85094. Podobizna plavovlasé dámy
Dražba ukončena:27.10.2022 20:25:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč