Emanuel Knížek - Letadla nad Prahou

Olej na plátně, 100x120 cm. Signováno vlevo dole Em.Knížek 1933. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1889, Praha - 1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

300470. Letadla nad Prahou
Dražba ukončena:01.09.2019 20:59:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč