Emanuel Knížek - Kytice ve váze

Olej na kartonu, 32x35 cm. Signováno vpravo dole E. Knížek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889, Praha - 1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

85118. Kytice ve váze
Dražba ukončena:27.10.2022 20:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč