Emanuel Knížek - Dívka v modrých šatech

Olej na kartonu, 6x5 cm. Signováno vpravo nahoře E. Knížek. Rám, sklo.

o autorovi: 1889, Praha - 1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

307584. Dívka v modrých šatech
Dražba ukončena:14.02.2021 20:06:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč